Producenci

Perfumy Creed

Odkryj zapachy Creed dzięki PerfumyPremium.pl – ta firma perfumeryjna, choć wciąż niezbyt dobrze znana w Polsce, jest jedną z najstarszych na świecie i dziś ma do zaoferowania wiele wyjątkowych kompozycji aromatów.

Marka Creed powstała w 1760 roku i od samego początku oferowała swoim klientom oryginalne zapachy. I to nie byle jakim klientom, bo mieszkającym na królewskim dworze. Zapachy Creed są luksusowe, dobrze wyważone, eleganckie. Podkreślają to, co w kobietach i mężczyznach najpiękniejsze, i nie chodzi tu tylko o wygląd zewnętrzny, ale też siłę, charakter i charyzmę.

Creed Aventus – męskie, luksusowe perfumy i ich odpowiedniki

Obecnie jedną z najpopularniejszych kompozycji Creed są męskie perfumy Aventus, które drażnią zmysłowymi akordami, lecz jednocześnie, dzięki dodatkowi nut owocowych, są na tyle lekkie, że można nosić je na co dzień. Wyróżniają się przy tym doskonałą trwałością.

Warto wiedzieć, że inspiracją do stworzenia Creed Aventus była postać Napoleona Bonaparte. Stanowią odzwierciedlenie charyzmy, odwagi, a każda nuta zapachowa związana jest z innym okresem francuskiego stratega.

Zamienniki Creed

W sklepie PerfumyPremium.pl, oprócz oryginalnych zapachów, oferujemy również odpowiedniki perfum Creed. To najwyższa jakość w niskiej cenie, zamknięta w ekskluzywnym opakowaniu.

Polecamy też poszukiwania nowych wrażeń zapachowych, można sprawdzić na przykład perfumy Salvatore Ferragamo dostępne w naszym sklepie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium